Dziękujemy za zapis do newslettera ProductVision ❤

Dołączyłeś właśnie do największej w Polsce społeczności pasjonatów product managementu 🙂 Na Twoją skrzynkę e-mailową będą trafiać tylko merytoryczne i pełne inspiracji treści. Dziękujemy za zaufanie!

Dołącz do naszej produktowej społeczności na FB (Product Management PL)

Na tej właśnie grupie razem tworzymy społeczność, która gromadzi wszystkich produktowców w jednym miejscu. Jest nas już ponad 4000! Dostarczamy treści, tematy do dyskusji i prowadzimy inicjatywy wspierające dzielenie się wiedzą 🙂 

Jeśli dołączysz do grupy nie przegapisz naszych webinarów, LIVE’ów, ciekawych artykułów, informacji o kursach czy szkoleniach dla produktowców.

Pobierz darmowe szablony i razem z nami wdrażaj kulturę produktową w swojej organizacji

Na dobry początek mamy dla Ciebie zupełnie darmowy zestaw szablonów przydatnych w pracy produktowca. Pobierz szablon Business Model Canvas, Value Propostion Canvas, Mapa Empatii, Persony, Roadmapa Produktu.

Product Guide. Podręcznik Product Managera.

Product Guide to zbiór treści w tematyce: zarządzania produktem, tworzenia startupów, UX, metod zwinnych i elementów analityki internetowej. 140 stron wiedzy produktowej w formacie .pdf, .mobi i .epub!

Blog pełen inspiracji 💌

Na blogu Product Vision eksperci publikują swoje doświadczenia. Znajdziesz u nas artykuły w następujących kategoriach: product management, ux / product design, agile, growth, startupy, analityka produktowa. Oto 3 artykuły, które są najpopularniejsze:

  1. Business model canvas
  2. Jak napisać dobrą historyjkę użytkownika – user stories?
  3. Value proposition canvas – unikalna propozycja wartości modelu biznesowego.

Rozwijaj się razem z nami 🔥

Zapoznaj się również z naszą ofertą kursów (min. Podstaw IT, Product Ownera, czy projektowania modeli biznesowych) – być może znajdziesz coś dla siebie. Dodatkowo na pierwszy zakup przygotowaliśmy dla Ciebie rabat -15 %. 

 KOD: NEWSLETTER15

Cieszymy się, że jesteś z nami. 

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało pisz do nas: [email protected]

Olga i Tomek z Product Vision