Nie da się ukryć, że żyjemy dziś w dobie Internetu oraz Social Media. Niemal każdy z nas posiada profil na którymś z popularnych portali społecznościowych. Twittujemy, hasztagujemy, szerujemy, obserwujemy… . Dlaczego by nie wykorzystać tych narzędzi do zdobywania wiedzy z zakresu Product Managementu? Tak, Product Managementu!

Wybrałam dla Was 5 ciekawych postaci z produktowego świata, które na Twitterze aktywnie udostępniają starannie wyselekcjonowane, wartościowe treści, wydarzenia, i nowinki z branży. Kilka słów o nich:

 

Jason Evanish (@Evanish) 

twittujący product manager
twittujący product manager

Amerykański twórca aplikacji Get Lighthouse, umożliwiającej rozwijanie kompetencji managerskich, umiejętności tworzenia i motywowania zespołów. Młody i ambitny trener, specjalista w zakresie liderowania, autor bloga jasonevanish.com. Wcześniej Product Manager w KISSmetrics, kierujący się zasadami Lean Managementu i zamiłowaniem do uszczęśliwiania Klientów. @Evanish jest również współtwórcą ośrodka startupowego Greenhorn Connect w Bostonie.

 

Hunter Walk (@hunterwalk) 

Obecnie Partner w Homebrew. Wcześniej Product Manager w Google, gdzie pracował nad AdSence, platformą video Google, a następnie był odpowiedzialny za budowę jednego z największych serwisów internetowych – YouTube. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywał jako konsultant w dziedzinie zarządzania w firmie Deloitte Consulting i jako Product Manager w Mattel.

 

twittujący product manager
twittujący product manager

 

Ryan Hoover (@rrhoover) 

Założyciel Product Hunt, czyli miejsca dla miłośników produktów lubiących dzielić się i poznawać najnowsze aplikacje mobilne, strony internetowe, projekty i kreacje technologiczne. Autor produktowego bloga ryanhoover.me. Doświadczenie Product Managera zdobywał w PlayHaven czy InstantAction. Posiada certyfikat Certified Scrum Product Owner (CSPO).

twittujący product manager
twittujący product manager

               

Janna Bastow (@simplybastow) 

Współautorka ProdPad, oprogramowania do zarządzania produktem dla całego zespołu oraz współtwórczyni międzynarodowej produktowej społeczności – Mind The Product. W ramach inicjatyw Mind The Product obejmuje cykliczne (comiesięczne) spotkania Product Tank, spotkania ProductCamp London każdej wiosny oraz konferencje.

twittujący product manager
twittujący product manager

          

Paul Adams (@Padday) 

VP of Product w firmie Intercom, gdzie pracuje nad spersonalizowanymi platformami do komunikacji między firmami i ich klientami. Wcześniej  Product Manager w zespole Reklamy Facebooka oraz Senior User Experience Researcher w Google. Autor książki Grouped: How small groups of friends are the key to influence on the social web.

twittujący product manager
twittujący product manager

 

PODSUMOWUJĄC

Wybrałam 5 moim zdaniem ciekawych postaci ze świata Product Managementu, które warto obserwować na Twitterze. Jakich Twittujących Product Managerów Wy obserwujecie?

➔ Wprowadzasz nowy produkt na rynek? - Naucz się wykorzystywać w praktyce Business Model Canvas do projektowania, testowania i wdrażania nowych pomysłów!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 5 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Marketing Project Manager. Kompleksowo zajmuję się tworzeniem i realizacją kampanii marketingowych produktów. Za główny kierunek rozwoju obrałam Online Marketing. W wolnych chwilach przemierzam Trójmiasto na rowerze i czerpię radość z biegania wzdłuż sopockiej plaży.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.