Razem z Jakubem Uniejewskim i całą ekipą ProductVision pojechaliśmy do Trójmiasta na ProductCamp 2018, czyli największe i najważniejsze spotkanie produktowe w Polsce. Składa się ono z warsztatów, konferencji i barcampu zorganizowanego w modelu unconference.

Po wszystkim, zaprosiliśmy kilka osób, by w luźnej atmosferze podzielili się swoją opinią na temat konferencji – co było dla nich najbardziej wartościowe, które prezentacje zapadły im w pamięć, czy warto wybrać się na kolejną edycję? W dyskusji wzięli udział:

  • Marcin Zaremba (CPO w iTaxi.pl) – marcinzaremba.pl
  • Miłka Cichosz (Projektant UX w PolskaPress) – LinkedIn
  • Hubert Wawrzyniak (Product Manager w OLX) – LinkedIn

Na początku, zmęczeni całym dniem, trochę pomarudziliśmy. Potem jednak było już dużo więcej merytoryki, wniosków i pozytywów. Spotkanie poprowadził Jakub. Zapraszam do wysłuchania podcastu lub obejrzenia nagrania na YouTubie 🙂 Pamiętajcie, że cały czas uczymy się tworzenia podcastów – prosimy o feedback, ale też wyrozumiałość w kontekście jakości dzwięku 🙂

Jak wygodnie słuchać podcastu?

Wszystkie odcinki dostępne są w zakładce Podcast na blogu. Możesz także słuchać podcastu w wielu miejscach/aplikacjach, które ułatwiają śledzenie takich audycji:

  • iTunes – dla użytkowników Apple
  • YouTube – w formie wideo
  • SoundCloud – strona www i aplikacja mobilna
  • Stitcher – pobierz aplikację Stitcher dla Androida i innych modeli telefonów

Pamiętaj, że w każdym z nich możesz zasubskrybować nasz podcast. Dzięki temu nie przegapisz następnego odcinka 🙂

Jeśli spodobał Ci się podcast, to będę Ci bardzo wdzięczny za wystawienie oceny w iTunes. Dobre oceny pozwalają nam być wyżej w rankingach i dotrzeć z wiedzą naszych rozmówców do większej liczby product managerów. Możesz dołożyć swoją cegiełkę do edukowania naszego rynku 🙂

➔ Wprowadzasz nowy produkt na rynek? - Naucz się wykorzystywać w praktyce Business Model Canvas do projektowania, testowania i wdrażania nowych pomysłów!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 5 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.