Razem z Jakubem Uniejewskim i całą ekipą ProductVision pojechaliśmy do Trójmiasta na ProductCamp 2018, czyli największe i najważniejsze spotkanie produktowe w Polsce. Składa się ono z warsztatów, konferencji i barcampu zorganizowanego w modelu unconference.

Po wszystkim, zaprosiliśmy kilka osób, by w luźnej atmosferze podzielili się swoją opinią na temat konferencji – co było dla nich najbardziej wartościowe, które prezentacje zapadły im w pamięć, czy warto wybrać się na kolejną edycję? W dyskusji wzięli udział:

  • Marcin Zaremba (CPO w iTaxi.pl) – marcinzaremba.pl
  • Miłka Cichosz (Projektant UX w PolskaPress) – LinkedIn
  • Hubert Wawrzyniak (Product Manager w OLX) – LinkedIn

Na początku, zmęczeni całym dniem, trochę pomarudziliśmy. Potem jednak było już dużo więcej merytoryki, wniosków i pozytywów. Spotkanie poprowadził Jakub. Zapraszam do wysłuchania podcastu lub obejrzenia nagrania na YouTubie 🙂 Pamiętajcie, że cały czas uczymy się tworzenia podcastów – prosimy o feedback, ale też wyrozumiałość w kontekście jakości dzwięku 🙂

Jak wygodnie słuchać podcastu?

Wszystkie odcinki dostępne są w zakładce Podcast na blogu. Możesz także słuchać podcastu w wielu miejscach/aplikacjach, które ułatwiają śledzenie takich audycji:

  • iTunes – dla użytkowników Apple
  • YouTube – w formie wideo
  • SoundCloud – strona www i aplikacja mobilna
  • Stitcher – pobierz aplikację Stitcher dla Androida i innych modeli telefonów

Pamiętaj, że w każdym z nich możesz zasubskrybować nasz podcast. Dzięki temu nie przegapisz następnego odcinka 🙂

Jeśli spodobał Ci się podcast, to będę Ci bardzo wdzięczny za wystawienie oceny w iTunes. Dobre oceny pozwalają nam być wyżej w rankingach i dotrzeć z wiedzą naszych rozmówców do większej liczby product managerów. Możesz dołożyć swoją cegiełkę do edukowania naszego rynku 🙂

➔ Kurs Product Ownera - 26 unikalnych lekcji, dostępnych w platformie e-learningowej. Zapisz się już dziś!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head od Product w SentiOne, gdzie wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia produktów zmieniających świat. Pracuje również jako konsultant zarządzania produktami, który pomaga firmom budować silne zespoły produktowe oraz wdrażać procesy lean & agile product development. Tworząc produkty opiera się na liczbach, z silną pasją do UX i myślenia projektowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.