Design sprint – ta nazwa na pewno obiła Ci się o uszy. A wiesz, że jest już Design Sprint w wersji 2.0? W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiamy właśnie o tym jak wykorzystywać unowocześnioną formę Design Sprintów z Maciejem Saganowskim, naszym guru w tej dziedzinie 🙂

Maciek Saganowski to znany nam świetnie w Polsce i na świecie produktowiec, założyciel firmy Ultimo (Product Strategy & Design Studio) oraz organizator konferencji ProductCamp.  Swoje szerokie doświadczenie zdobywał tworząc produkty dla firm m.in. z Polski, Autralii, UK i Filipin.

Jakub Uniejewski porozmawiał z Maciejem o Design Sprintach kiedy warto je stosować, na czym polega unowocześniona forma Design Sprint 2.0 i na co zwrócić uwagę, gdy chcemy sprint przeprowadzić w naszej firmie. W rozmowie pojawia się dużo praktycznych informacji oraz dużo historii i doświadczeń Maćka. Zapraszamy!

Linki z podcastu:

Przypominamy też o szkoleniu Jeffa Pattona, które Maciek organizuje – są jeszcze ostatnie bilety. Dla czytelników Product Vision mamy specjalną ofertę. Jeśli jesteś zainteresowany – zostaw kontakt do siebie w komentarzu 🙂

Jak wygodnie słuchać podcastu?

Wszystkie odcinki dostępne są w zakładce Podcast na blogu. Możesz także słuchać podcastu w wielu miejscach/aplikacjach, które ułatwiają śledzenie takich audycji:

  • iTunes – dla użytkowników Apple
  • YouTube – w formie wideo
  • Spotify – najpopularniejsza aplikacja do słuchania muzyki/podcastów
  • SoundCloud – strona www i aplikacja mobilna
  • Stitcher – pobierz aplikację Stitcher dla Androida i innych modeli telefonów

Pamiętaj, że w każdym z nich możesz zasubskrybować nasz podcast. Dzięki temu nie przegapisz następnego odcinka 🙂

Jeśli spodobał Ci się podcast, to będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli wystawisz ocenę w iTunes. Dobre oceny pozwalają nam być wyżej w rankingach i dotrzeć z wiedzą naszych rozmówców do większej liczby product managerów. Możesz dołożyć swoją cegiełkę do edukowania naszego rynku 🙂

Przestań robić projekty, zacznij rozwijać produkty! Rób tylko to co ma sens! Ruszyły zapisy na pierwszy w Polsce 5-dniowy bootcamp z zarządzania produktami!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Tomasz Tomaszewski
Product manager, konsultant i wiceprezes Rocket Studio, współwłaściciel Komijo.pl. Od 5 lat pomaga zwinnie zarządzać oraz tworzyć onlineowe produkty zarówno korporacjom jak i startupom. Specjalizuje się w agile product development (certyfikowany Scrum Masterem oraz AgilePM), lean startup i customer development. Tworząc produkty opiera się na liczbach, z silną pasją do UX i myślenia projektowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.