Takim propozycjom się nie odmawia. Wojtek Ozimek i Szymon Pieczyński zaprosili mnie do oficjalnego podcastu PDMA (Product Development and Management Association) – najbardziej prestiżowej organizacji zrzeszającego product managerów z całego świata. Rozmawialiśmy na temat, który się nigdy nie starzeje – rozwoju kariery product managera 🙂 Mam już pewne przemyślenia w tym obszarze, bo zdałem sobie podczas nagrania sprawę, ze minęła mi dekada obecności na rynku product managementu 😀

Podczas podcastu podzieliłem się doświadczeniami sukcesów i porażek w rozwoju własnej kariery. Porozmawialiśmy też z Wojtkiem i Szymonem na wiele ciekawych tematów związanych z karierą product managera:

  • jak rozwijać karierę produktowca
  • jakie są najważniejsze cechy menadżera produktu
  • jak różni się praca nad produktem w startupie i korporacji
  • jaki jest stan polskiego rynku product managementu

Zapraszam do słuchania 🙂

Jak wygodnie słuchać podcastu?

Wszystkie odcinki podcastu „Produktowcy” znajdziesz na stronie PDMA. Możesz także słuchać podcastu w wielu miejscach/aplikacjach, które ułatwiają śledzenie takich audycji:

O podcaście “Produktowcy”

Podcast Produtkowcy to oficjalna audycja PDMA Central Europe. Powstała, aby wspierać specjalistów rozwoju i zarządzania produktami, R&D, innowacjami oraz przedsiębiorców i menadżerów chcących rozwijać firmy poprzez innowacje. Gośćmi są doświadczeni praktycy, którzy dzielą się wiedzą związane z wszelkimi aspektami zarządzania produktami: od strategii produktowych poprzez samo projektowanie, rozwój technologii czy finansowanie po aspekty miękkie jak rozwój kultury w firmie.

Product Development and Management Association to najbardziej prestiżowa organizacja non-profit zrzeszająca menadżerów produktów, innowacji oraz R&D, naukowców-praktyków oraz firmy zainteresowane tematyką innowacji. PDMA to ponad 2000 członków i 25 000 sympatyków na całym świecie.

➔ Internetowy kurs Product Ownera za jedyne 249 zł! Kup teraz

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Tomasz Tomaszewski
Head od Product w SentiOne, gdzie wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia produktów zmieniających świat. Pracuje również jako konsultant zarządzania produktami, który pomaga firmom budować silne zespoły produktowe oraz wdrażać procesy lean & agile product development. Tworząc produkty opiera się na liczbach, z silną pasją do UX i myślenia projektowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.