Takim propozycjom się nie odmawia. Wojtek Ozimek i Szymon Pieczyński zaprosili mnie do oficjalnego podcastu PDMA (Product Development and Management Association) – najbardziej prestiżowej organizacji zrzeszającego product managerów z całego świata. Rozmawialiśmy na temat, który się nigdy nie starzeje – rozwoju kariery product managera 🙂 Mam już pewne przemyślenia w tym obszarze, bo zdałem sobie podczas nagrania sprawę, ze minęła mi dekada obecności na rynku product managementu 😀

Podczas podcastu podzieliłem się doświadczeniami sukcesów i porażek w rozwoju własnej kariery. Porozmawialiśmy też z Wojtkiem i Szymonem na wiele ciekawych tematów związanych z karierą product managera:

  • jak rozwijać karierę produktowca
  • jakie są najważniejsze cechy menadżera produktu
  • jak różni się praca nad produktem w startupie i korporacji
  • jaki jest stan polskiego rynku product managementu

Zapraszam do słuchania 🙂

Jak wygodnie słuchać podcastu?

Wszystkie odcinki podcastu „Produktowcy” znajdziesz na stronie PDMA. Możesz także słuchać podcastu w wielu miejscach/aplikacjach, które ułatwiają śledzenie takich audycji:

O podcaście „Produktowcy”

Podcast Produtkowcy to oficjalna audycja PDMA Central Europe. Powstała, aby wspierać specjalistów rozwoju i zarządzania produktami, R&D, innowacjami oraz przedsiębiorców i menadżerów chcących rozwijać firmy poprzez innowacje. Gośćmi są doświadczeni praktycy, którzy dzielą się wiedzą związane z wszelkimi aspektami zarządzania produktami: od strategii produktowych poprzez samo projektowanie, rozwój technologii czy finansowanie po aspekty miękkie jak rozwój kultury w firmie.

Product Development and Management Association to najbardziej prestiżowa organizacja non-profit zrzeszająca menadżerów produktów, innowacji oraz R&D, naukowców-praktyków oraz firmy zainteresowane tematyką innowacji. PDMA to ponad 2000 członków i 25 000 sympatyków na całym świecie.

➔ Wprowadzasz nowy produkt na rynek? - Naucz się wykorzystywać w praktyce Business Model Canvas do projektowania, testowania i wdrażania nowych pomysłów!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 5 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

2 KOMENTARZE

  1. Cześć,
    chciałbym podziękować za wywiad i przekazanie swojej interesującej historii. Twoja „geneza” jako Product Ownera jest o dziwo bardzo zbliżona do mojej (edukacja, doświadczenie), przez co łatwo jest mi wyciągnąć pewne wnioski, czy też poszerzyć swoją perspektywę

    Pozdrawiam serdecznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.