Po Oldze, przyszła pora też i na mnie… Ja również wystąpiłem w podkaście Escola Mobile u Krzyśka Wojewodzica. Krzysiek prowadzi w nim rozmowy z ciekawymi osobami z pograniacza obszaru Digital, IT i Biznesu. My porozmawialiśmy o polskim product managemencie.

Do tej pory w podkaście Escola wystąpili m.in. Przemysła Gerschman (Doradca Zarządu GPW), Marcin Łaskowski (CEO Divante), Marek Talarczyk (CEO Netguru), Jarosław Kuźniar (Kuźniar Media), Maciej Dziergwa (CEO STX Next), czy Bartek Pucek (Global Strategy Manager w IKEA). A obok tego… Tomasz Tomaszewski, 50% CEO Product Vision i HoP SentiOne :P. To zawsze mega wyróżnienie znaleźć się w gronie takich znakomitości 💪

Podczas rozmowy z Krzyśkiem podzieliłem się swoją historią trafienia do product managementu i doświadczeniami z rozwoju kariery w tym obszarze. Porozmawialiśmy też o wielu fundamentalnych kwestiach dla każdego product owera/managera i moim spojrzeniu na te tematy.

Poniżej znajdziesz najważniejsze zagadnienia z rozmowy:

  • Moja droga do zostania product ownerem / managerem
  • Czym dokładnie zajmuje się Product Owner? Kiedy warto zrobić Product Trio, zamiast pracować tylko z PO?
  • Outoput vs Outcome
  • Kiedy organizacja NIE potrzebuje PO?
  • Model kompetencji product ownera / managera

Zapraszam do posłuchania podcastu 🙂

Jak wygodnie słuchać podcastu?

Wszystkie odcinki podcastu „Escola Mobile. Biznes masz w kieszeni” znajdziesz na stronie Escola. Możesz także słuchać podcastu w wielu miejscach/aplikacjach, które ułatwiają śledzenie takich audycji:

  • iTunes – dla użytkowników Apple
  • Spotify – popularna aplikacja do słuchania muzyki i podcastów

Możesz także obejrzeć odcinek na YouTube:

O podcaście “Escola Mobile”

Podcast „Escola Mobile. Biznes Masz w Kieszeni Produtkowcy” to oficjalna audycja firmy Escola zajmującej się tworzeniem cyfrowych produktów. Krzysztof Wojewodzic, CEO firmy, zaprasza do rowmoy najciekawszych gości branży IT, rozmowy nagrywa i dzieli się nimi w postaci podcastu, aby każdy mógł się zainspirować do rozwoju firmy i nauki.

➔ Kurs języka angielskiego dla produktowców - rusza zimowa edycja ❄️ naszego 5-miesięcznego programu. Wejdź na wyższy poziom w komunikacji po angielsku. Zapisz się już dziś!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.