ProductCamp już na dobre zagościł na mapie produktowych konferencji w Polsce i Europie. W tym roku edycja będzie szczególna, bo przeprowadzona w 100% zdalnie. Jak co roku zostaliśmy partnerem medialnym tego wydarzenia 🙂 Zapraszamy na barcamp, konferencję i do… zdobycia tańszych biletów!

ProductCamp

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą – ProductCamp 2020 to 3-dniowe wydarzenie (2-4 września) dla Product Managerów, właścicieli biznesów, projektantów, badaczy, Growth Hackerów i wszystkich specjalistów, którzy odkrywają, wymyślają, zarządzają i ulepszają produkty cyfrowe.

W tym roku Camp odbędzie się całkowicie online i został podzielony na 2 częsci:

Barcamp (2 września) – jednodniowa konferencja przygotowania w fomule unconference. Agenda spotkania będzie tworzona dynamicznie w trakcie trwania dnia. Każdy może się zgłosić do przeprowadzenia prezentacji, dyskusji, warsztatu. Swoją wiedzą dzielić się będą ludzie z takich firm jak ING, Lufthansa, Zalando, Delivery Hero, Orange, Free Now, Accenture, Expedia, Santander, Huge, Oracle, Tesla.

Konferencja (3-4 września) – dwa dni w formule tradycyjnej konferencji na której wystąpią gwiazdy światowego product managementu 🙂 Będa między innymi Melissa Perri, Marty Cagan, Jonathan Courtney oraz Scott Belsky.

Pełna agenda na stronie konferencji: https://productcamp.pl/conference-online/.

Bilety na tegoroczną edycję kosztują 450 zł + VAT. W tej cenie otrzymasz zbiorczy bilet na Barcamp i dwa dni konferencji, a także wszystkie nagrania wystąpień.

Promocja dla czytelników ProductVision

Jak by tego dobra było mało, razem z organizatorami ProductCamp przygotowaliśmy specjalnią zniżkę dla czytelników Product Vision 🙂 30 pierwszych osób, które podczas zakupu biletów wykorzystując promocode “ProductVision” otrzyma 10% zniżki 🙂

Kod wpisz podczas zakupu biletu na ekranie podsumwoania płatnosci:

Zapraszamy

Na ProductCamp jestem od pierwszej edycji, miałem też okazje na nim występować 🙂 Pamiętam luźny klimat pierwszych edycji i to jak z roku na roku konferencja ściągała coraz ciekawszych gości z zagranicy. Tym większe gratulacje dla Maćka Saganowskiego i całej ekipy za organizację 👏 Zapraszam więc i na tegoroczną edycję – na pewno czeka nas świetna atmosfera, doświadczeni prelegenci, profesjonalna organizacja 🙂

➔ Kurs Product Ownera - 26 unikalnych lekcji, dostępnych w platformie e-learningowej. Zapisz się już dziś!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head od Product w SentiOne, gdzie wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia produktów zmieniających świat. Pracuje również jako konsultant zarządzania produktami, który pomaga firmom budować silne zespoły produktowe oraz wdrażać procesy lean & agile product development. Tworząc produkty opiera się na liczbach, z silną pasją do UX i myślenia projektowego.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.