ProductCamp już na dobre zagościł na mapie produktowych konferencji w Polsce i Europie. W tym roku edycja będzie szczególna, bo przeprowadzona w 100% zdalnie. Jak co roku zostaliśmy partnerem medialnym tego wydarzenia 🙂 Zapraszamy na barcamp, konferencję i do… zdobycia tańszych biletów!

ProductCamp

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą – ProductCamp 2020 to 3-dniowe wydarzenie (2-4 września) dla Product Managerów, właścicieli biznesów, projektantów, badaczy, Growth Hackerów i wszystkich specjalistów, którzy odkrywają, wymyślają, zarządzają i ulepszają produkty cyfrowe.

W tym roku Camp odbędzie się całkowicie online i został podzielony na 2 częsci:

Barcamp (2 września) – jednodniowa konferencja przygotowania w fomule unconference. Agenda spotkania będzie tworzona dynamicznie w trakcie trwania dnia. Każdy może się zgłosić do przeprowadzenia prezentacji, dyskusji, warsztatu. Swoją wiedzą dzielić się będą ludzie z takich firm jak ING, Lufthansa, Zalando, Delivery Hero, Orange, Free Now, Accenture, Expedia, Santander, Huge, Oracle, Tesla.

Konferencja (3-4 września) – dwa dni w formule tradycyjnej konferencji na której wystąpią gwiazdy światowego product managementu 🙂 Będa między innymi Melissa Perri, Marty Cagan, Jonathan Courtney oraz Scott Belsky.

Pełna agenda na stronie konferencji: https://productcamp.pl/conference-online/.

Bilety na tegoroczną edycję kosztują 450 zł + VAT. W tej cenie otrzymasz zbiorczy bilet na Barcamp i dwa dni konferencji, a także wszystkie nagrania wystąpień.

Promocja dla czytelników ProductVision

Jak by tego dobra było mało, razem z organizatorami ProductCamp przygotowaliśmy specjalnią zniżkę dla czytelników Product Vision 🙂 30 pierwszych osób, które podczas zakupu biletów wykorzystując promocode „ProductVision” otrzyma 10% zniżki 🙂

Kod wpisz podczas zakupu biletu na ekranie podsumwoania płatnosci:

Zapraszamy

Na ProductCamp jestem od pierwszej edycji, miałem też okazje na nim występować 🙂 Pamiętam luźny klimat pierwszych edycji i to jak z roku na roku konferencja ściągała coraz ciekawszych gości z zagranicy. Tym większe gratulacje dla Maćka Saganowskiego i całej ekipy za organizację 👏 Zapraszam więc i na tegoroczną edycję – na pewno czeka nas świetna atmosfera, doświadczeni prelegenci, profesjonalna organizacja 🙂

➔ Wprowadzasz nowy produkt na rynek? - Naucz się wykorzystywać w praktyce Business Model Canvas do projektowania, testowania i wdrażania nowych pomysłów!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 5 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.