W kolejnym odcinku PM SHOW rozmawaliśmy o współpracy z interesariuszami – jak pozyskiwać feedback i budować zaufanie? Podzieliliśmy się swoimi opiniami, doświadczeniami oraz odpowiedziliśmy na Wasze pytania.

Olga opowiedziała też o ciekawym rytuale produktowym, który wykorzystują w Atlassianie do współpacy z interesariuszami – sparing produktowy, nazywanego też spotkaniem „Demo Trust”.

➡️ jak wykorzystać ten rytuał w praktyce?
➡️ kiedy warto z niego skorzystać?
➡️ jak się przygotować?
➡️ jak moderować prowadzenie?

​Więcej info o koncepcji “demo trust session” znajdziesz tutaj. Takie i wiele innych praktycznych case studies prezentujemy uczestnikom podczas Product Management Academy. Już wkrótce startują zapisy na kolejną edycję!

➔ Dołącz do PMA FREE 📕 - otrzymasz 5 pełnych lekcji wideo o product managemencie z programu Product Management Academy!

➔ Darmowe lekcje PMA FREE 📕 - odbierz 5 pełnych lekcji wideo z programu Product Management Academy!

➔ Akademia Analityki Produktowej 2024 📈 - 4-tygodniowy intensywny program warsztatów z analityki produktowej, prowadzony przez doświadczonych praktyków. Startujemy 14 maja!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 7 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision i newslettera Product Craft. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.