W kolejnym odcinku PM SHOW rozmawaliśmy o współpracy z interesariuszami – jak pozyskiwać feedback i budować zaufanie? Podzieliliśmy się swoimi opiniami, doświadczeniami oraz odpowiedziliśmy na Wasze pytania.

Olga opowiedziała też o ciekawym rytuale produktowym, który wykorzystują w Atlassianie do współpacy z interesariuszami – sparing produktowy, nazywanego też spotkaniem “Demo Trust”.

➡️ jak wykorzystać ten rytuał w praktyce?
➡️ kiedy warto z niego skorzystać?
➡️ jak się przygotować?
➡️ jak moderować prowadzenie?

​Więcej info o koncepcji “demo trust session” znajdziesz tutaj. Takie i wiele innych praktycznych case studies prezentujemy uczestnikom podczas Product Management Academy. Już wkrótce startują zapisy na kolejną edycję!

➔ Kurs języka angielskiego dla produktowców - rusza zimowa edycja ❄️ naszego 5-miesięcznego programu. Wejdź na wyższy poziom w komunikacji po angielsku. Zapisz się już dziś!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.