Stało się 🎉. Ruszyła sprzedaż czwartej już edycji Product Management Academy (7 lutego – 28 marca 2023) 🚀. To nasza pierwsza zimowa edycja ❄️! 

Kolejna edycja PMA to będzie coś wyjątkowego – 7-tygodniowy intensywny program nauki product managementu, prowadzony przez doświadczonych praktyków zarządzania produktami. Program, dzięki któremu zaczniesz myśleć i działać jak PRAWDZIWY product manager! Średnia ocen uczestników z poprzednich edycji to 4,8 / 5.

W ramach Akademii czeka na Ciebie 5 modułów:

  1. Product System – Jak zacząć z produktem? Fundamenty systemu pracy z produktem i współpracy w zespole/firmie
  2. Product Discovery – Identyfikowanie i walidacja szans produktowych
  3. Product Delivery – Współpraca z zespołem przy wdrażaniu rozwiązań
  4. Startowania i optymalizacja – Skuteczne startowanie inicjatyw, analizowanie i optymalizacja produktu
  5. Strategia i leadership – Strategia, roadmapa, wpływ biznesowy i przewodzenie zespołom

W każdym module otrzymujesz lekcje przygotowawcze, 3-godzinne warsztaty doświadczonym product managerem, dodatkowe lekcje wideo, materiały i zadania „domowe”. Całość uzupełniają spotkania LIVE z mentorami – praktykami, skupione na realnych case study.

Za cel postawiliśmy sobie przygotowanie programu, po którym uczestnik będzie mógł wziąć najważniejsze narzędzia/koncepty/frameworki produktowe i od razu zastosować je w swojej pracy. Tak, jak my sami je stosujemy na co dzień.

💰 Cena? mimo szalejącej inflacji i 2-óch dodatkowych tygodni (w stosunku do poprzedniej edycji), cena to rewalacyjne 3 299 zł brutto 😱. Tak, to nie pomyłka… to jest cena za 7 tygodniowy program z warsztatami 😎.

Poznaj szczegóły i kup bilet

➔ Wprowadzasz nowy produkt na rynek? - Naucz się wykorzystywać w praktyce Business Model Canvas do projektowania, testowania i wdrażania nowych pomysłów!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 5 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.