It’s time… Zawsze w tym momencie jestem z jednej strony przerażony, z drugiej mega podekscytowany… To właśnie w tym tygodniu startujemy największą i najbardziej wypasioną edycję PRODUCT MANAGEMENT ACADEMY 🚀.

Ponad 60 produktowców z całej polski będzie spotykać się przez najbliższe 7 tygodni, by wspólnie uczyć się, wymieniać doświadczeniami i rozwijać swoje kompetencje tworzenia znakomitych produktów cyfrowych.

Czekają nas cotygodniowe warsztaty, spotkania LIVE z mentorami i ich case study, masa lekcji i materiałów online (ponad 50), dodatkowe samodzielne ćwiczenia i dyskusje w społeczności Slack Product Academy. Jednym słowem – będzie się działo 🎉.

Mentorzy

Po raz kolejny ściągnęliśmy też genialnych mentorów, doświadczonych product managerów, którzy doskonale znają product managerski „craft” – jego blaski i cienie. Podzielą się z nami swoimi realnymi, produktowymi case study:

  • Paweł Koperdowski – Head of Porduct w Livechat
  • Patrycja Walencik – Product Manager w Zendesk
  • Simona Wójcik-Olczak – Chief Product Owner w LUX MED
  • Jakub Uniejewski – Senior Product Manager w Freeletics
  • Martyna Knitter – Product Manager w SentiOne

Nowości w tej edycji

Z każdą edycją wznosimy naszą produktową akademię na kolejny poziom, a samym sobie… podnosimy organizacyjną i trenerską poprzeczkę jeszcze wyżej. Tym razem:

  • wydłużyliśmy Akademię o 2 tygodnie, by dać jeszcze więcej świetnych materiałów naszym uczestnikom (i czas na ich realizację)
  • razem z Jakubem Uniejewskim przygotowaliśmy nowe podejście do wdrażania Action Planów i zdobytej wiedzy w praktyce. Czuje, że to będzie petarda 🔥!
  • pierwszy raz mamy 3 grupy warsztatowe (o 1 więcej). Patrząc na przekrój uczestników – szykuje się super wymiana doświadczeń.
  • Dodaliśmy ponad 10 nowych lekcji online :). Dostęp do nich zyskają też uczestnicy poprzednich edycji.

Trzymajcie z nas kciuki 🤞

Jak zawsze jest stres, będą na pewno problemy i wyzywania. Możecie być jednak pewni, że jak zawsze z Olga, włożymy w to całe nase serducho ❤️. Trzymajcie za nas i wszystkich uczestników kciuki 🤞.

Zaczynamy kolejną edycję Product Management Academy 🎉

➔ Akademia Analityki Produktowej 2024 📈 - 4-tygodniowy intensywny program warsztatów z analityki produktowej, prowadzony przez doświadczonych praktyków. Startujemy 14 maja!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 7 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision i newslettera Product Craft. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.