It’s time… Zawsze w tym momencie jestem z jednej strony przerażony, z drugiej mega podekscytowany… To właśnie w tym tygodniu startujemy największą i najbardziej wypasioną edycję PRODUCT MANAGEMENT ACADEMY 🚀.

Ponad 60 produktowców z całej polski będzie spotykać się przez najbliższe 7 tygodni, by wspólnie uczyć się, wymieniać doświadczeniami i rozwijać swoje kompetencje tworzenia znakomitych produktów cyfrowych.

Czekają nas cotygodniowe warsztaty, spotkania LIVE z mentorami i ich case study, masa lekcji i materiałów online (ponad 50), dodatkowe samodzilene ćwiczenia i dyskusje w społeczności Slack Product Academy. Jednym słowem – będzie się działo 🎉.

Mentorzy

Po raz kolejny ściągneliśmy też genialnych mentorów, doświadczonych product managerów, którzy dokonale znają product managerski “craft” – jego blaski i cienie. Podzielą się z nami swoimi realnymi, produktowymi case study:

  • Paweł Koperdowski – Head of Porduct w Livechat
  • Patrycja Walencik – Product Manager w Zendesk
  • Simona Wójcik-Olczak – Chief Product Owner w LUX MED
  • Jakub Uniejewski – Senior Product Manager w Freeletics
  • Martyna Knitter – Product Manager w SentiOne

Nowości w tej edycji

Z każdą edycją wznosimy naszą Akademię na kolejny poziom, a samym sobie… podnosimy organizacyjną i trenerską poprzeczkę jeszcze wyżej. Tym razem:

  • wydłużyliśmy Akademię o 2 tygodnie, by dać jeszcze więcej świetnych materiałów naszym uczestnikom (i czas na ich realizację)
  • razem z Jakubem Uniejewskim przygotowaliśmy nowe podejście do wdrażania Action Planów i zdobytej wiedzy w praktyce. Czuje, że to będzie petarda 🔥!
  • pierwszy raz mamy 3 grupy warsztatowe (o 1 więcej). Patrząc na przekrój uczestników – szykuje się super wymiana doświadczeń.
  • Dodaliśmy ponad 10 nowych lekcji online :). Dostęp do nich zyskają też uczestnicy poprzednich edycji.

Trzymajcie z nas kciuki 🤞

Jak zawsze jest stres, będą na pewno problemy i wyzywania. Możecie być jednak pewni, że jak zawsze z Olga, włożymy w to całe nase serducho ❤️. Trzymajcie za nas i wszystkich uczestników kciuki 🤞. Zaczynamy zimową edycję Product Management Academy 2023 🎉

➔ Wprowadzasz nowy produkt na rynek? - Naucz się wykorzystywać w praktyce Business Model Canvas do projektowania, testowania i wdrażania nowych pomysłów!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 5 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.