W ramach wydarzenia wspólnie wypracujemy w szerszym gronie odpowiedź na pytanie: Czym zajmuje się Product Manager w Trójmiejskich firmach wytwarzających oprogramowanie?

Jeżeli nie masz doświadczenia, a poszukujesz swojej wymarzonej ścieżki kariery, przyjdź koniecznie i dowiedz się więcej o roli osoby pracującej na stanowisku Product Managera. Jeśli natomiast posiadasz już pewną wiedzę w tej dziedzinie, to przyjdź i podziel się nią z innymi uczestnikami 🙂

Podczas warsztatów swoim doświadczeniem oraz wiedzą wspierać nas będą między innymi:

maciej_górski

Maciej Górski – Product Manager of Mobile Applications. Trzyma pieczę nad rozwojem aplikacji mobilnych, począwszy od tworzenia konceptów, wyboru technologii, wsparcia konfiguracji środowisk programistycznych, koordynacji powstania warstwy wizualnej, aż po opracowania związane z użytecznością (UX), planowaniem produkcji i jej koordynacji z zespołem oraz wdrożenia. Swoje doświadczenie zdobywał we współpracy z dużymi markami m.in. GetResponse (6 letnia współpraca w dziale Marketingu i rozwoju produktów), sieć hoteli Marriott oraz InterContinental przy strategii rozwoju procesów komunikacji i produktów, TUI Polska, Carrefour Polska… Szkolił się na konferencjach i warsztatach na całym świecie m.in. Nowym Yorku, Bostonie, Chicago, Hamburgu, Berlinie, oraz w Polsce pod okiem ekspertów z różnych branż.

izabela_słomczewska

Izabela Słomczewska – jej głównym obszarem zainteresowania jest prowadzenie projektów IT i zarządzanie zespołami z wykorzystaniem nowoczesnych technik zwinnych. Od roku 2000 zajmuje się zarządzaniem projektami internetowymi (Sklep Wirtualnej Polski, Ziaja, Polska Presse: naszemiasto.pl, dom.gratka.pl). Wie jak zorganizować zespół IT z wykorzystaniem narzędzi, które mogą nie tylko motywować ludzi do osiągnięcia celów ale również wzbudzać kreatywność w wytwarzaniu innowacyjnych rozwiązań.

Lubię, gdy w wyniku działania widać szybko pozytywne zmiany. Niezwykle ważny jest dla mnie kontakt z ludźmi. Uważam, że komunikacja i zrozumienie potrzeb użytkowników jest podstawą tworzenia dobrego biznesu. Jestem zwolenniczką nowoczesnego zarządzania, inspirowanego metodyką Agile, gdzie najważniejsze są̨: praca zespołowa, komunikacja i samodzielność.

Posiada również duże doświadczenie z zakresu marketingu internetowego jak i tradycyjnego. Przez 5 lat czynnie budowała dział marketingu w największej polskiej firmie kosmetycznej Ziaja Ltd. Jako Brand Manager serwisu dom.gratka.pl – przeprowadziła największą kampanię internetową grupy Polska Presse. Obecnie pracuje jako Software Engineering Manager w Intel Polska.

Gosia Gulgowska-Kowalska

Gosia Gulgowska-Kowalska – od 15 lat jest związana z rozwojem produktów internetowych. Swoje pierwsze doświadczenia zbierała na stanowisku Redaktora portalu Arena.pl. Kolejnym etapem w jej karierze była rola Specjalisty ds projektów internetowych w Polska.pl prowadzonym przez NASK. Przez kilka ładnych lat była również odpowiedzialna za projekty internetowe serwisu Wakacje.pl. Od dwóch lat pracuje jako Product Manager w międzynarodowym startupie AirHelp. Jak wygląda jej praca na co dzień? Zaprasza na Product Meetup, chętnie podzieli się z Wami swoją wiedzą.

Serdecznie zapraszamy! Ekipa Product Crew

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

 

[sc:newsletter_scrum ]

➔ Kurs Product Ownera - 26 unikalnych lekcji, dostępnych w platformie e-learningowej. Zapisz się już dziś!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Konsultant i programista systemów Big Data, swobodnie czujący się w takich technologiach jak Java oraz Hadoop. Obecnie pracujący w projekcie dla firmy Nordea, wcześniej związany z takimi firmami jak Epam Systems czy Comarch. Wiedzę z zakresu zarządzania produktami zdobywał w branży awiacyjnej pracując jako inżynier R&D dla Jeppesen i Boeing. W wolnym czasie gra na gitarze lub przygotowuje się do kolejnego startu w zawodach triathlonowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.