Stało się! Wystartowaliśmy z pilotażem naszej nowej inicjatywy – podcast Product Vision. W przyjemnej do posłuchania formie, będziemy rozmawiać z najlepszymi produktowcami o tym jak tworzyć i rozwijać produkty cyfrowe 🤓. Poszukamy nowego spojrzenia i lepszego zrozumienia toczącej się cyfrowej rewolucji. Poruszymy takie tematy jak: strategia, zarządzanie, agile, UX, wzrost produktu. W sam raz do posłuchania w samochodzie, na rowerze, podczas ćwiczeń, spacerów lub… sprzątania 🙂

W pilotażowym odcinku podcastu spotkałem się na Facebook Live z Jakubem Uniejewskim, product managerem w międzynarodowym OLX Group (na pewno znacie polski serwis ogłoszeniowy OLX, wcześniej Tablica.pl, który do tej grupy należy). Kuba ma kilkuletnie doświadczenie w pracy jako produktowiec w Wielkiej Brytanii i Berlinie (SkyScanner, Fyber, OLX Group). Dlatego tematem podcastu był product manager na emigracji, czyli jak tworzy się produkty w zagranicznych firmach.

Rozmawialiśmy o tym jak ułożone jest tworzenie i rozwój produktów w zagranicznych firmach. Kuba dużo opowiedział jak to wygląda też w samym OLXie. Jest więc świetna szansa usłyszeć sporo unikalnych insightów z wnętrza takiej dużej firmy. Oczywiście podjęliśmy też temat różnic w zarządzaniu z polskiej i „zachodniej” perspektywy oraz jak wyjechać za granicę i znaleźć fajną pracę przy produkcie. Zapraszam do wysłuchania 🙂

Jak wygodnie słuchać podcastu?

Wszystkie odcinki dostępne są w zakładce Podcast na blogu. Możesz także słuchać podcastu w wielu miejscach/aplikacjach, które ułatwiają śledzenie takich audycji:

  • iTunes – dla użytkowników Apple
  • YouTube – w formie wideo
  • SoundCloud – strona www i aplikacja mobilna
  • Stitcher – pobierz aplikację Stitcher dla Androida i innych modeli telefonów

Pamiętaj, że w każdym z nich możesz zasubskrybować nasz podcast. Dzięki temu nie przegapisz następnego odcinka 🙂

Transkrypcja

Jeśli spodobał Ci się podcast, to będę Ci bardzo wdzięczny, jeśli wystawisz ocenę w iTunes. Dobre oceny pozwalają nam być wyżej w rankingach i dotrzeć z wiedzą naszych rozmówców do większej liczby product managerów. Możesz dołożyć swoją cegiełkę do edukowania naszego rynku 🙂

➔ Akademia Analityki Produktowej 2024 📈 - 4-tygodniowy intensywny program warsztatów z analityki produktowej, prowadzony przez doświadczonych praktyków. Startujemy 14 maja!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 7 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision i newslettera Product Craft. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.