Tydzień temu, razem z Jakubem Uniejewskim, byłem na konferencji Product Camp Berlin. W ostatnim wpisie podzieliłem się swoimi wrażeniami z tego barcampu. Nie bylibyśmy jednak z Jakubem sobą, gdybyśmy po konferencji nie wciągnęli do dyskusji uczestników barcampu i… nie nagrali podcastu 🙂

Chcieliśmy podyskutować o najciekawszych prezentacjach i obserwacjach z tegorocznej edycji ProductCampu. Nie było łatwo 🙂 Spontaniczne warunki do do dyskusji i nagrywania mają jednak swój urok. Poznacie go po luźnej atmosferze, ciekawych odgłosach w tle i… małej niespodziance na koniec (zobaczcie kulisy na wideo) 🙂 Było jednak warto. Do dyskusji zaprosiliśmy 2 uczestniczki konferencji:

  • Kasię Nowak-Rybka, Business Analyst w Objectivity
  • Ulę Lachowicz, Head of Marketing w Neufund

Spotkanie poprowadził Jakub, a tematów było co nie miara. Porozmawialiśmy o nietypowej organizacji konferencji, najciekawszych prezentacjach/dyskusjach oraz co nas zaskoczyło podczas tegorocznej edycji.

Jak wygodnie słuchać podcastu?

Wszystkie odcinki dostępne są w zakładce Podcast na blogu. Możesz także słuchać podcastu w wielu miejscach/aplikacjach, które ułatwiają śledzenie takich audycji:

  • iTunes – dla użytkowników Apple
  • YouTube – w formie wideo
  • SoundCloud – strona www i aplikacja mobilna
  • Spotify – ma też sekcję z podcastami
  • Stitcher – pobierz aplikację Stitcher dla Androida i innych modeli telefonów

Pamiętaj, że w każdym z nich możesz zasubskrybować nasz podcast. Dzięki temu nie przegapisz następnego odcinka 🙂

Jeśli spodobał Ci się podcast, to będę Ci bardzo wdzięczny za wystawienie oceny w iTunes. Dobre oceny pozwalają nam być wyżej w rankingach i dotrzeć z wiedzą naszych rozmówców do większej liczby product managerów. Możesz dołożyć swoją cegiełkę do edukowania naszego rynku 🙂

Naucz się w praktyce projektować i weryfikować modele biznesowe. Ruszył nasz kurs „Business Model Canvas”!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Tomasz Tomaszewski
Product manager, konsultant i wiceprezes Rocket Studio, współwłaściciel Komijo.pl. Od 5 lat pomaga zwinnie zarządzać oraz tworzyć onlineowe produkty zarówno korporacjom jak i startupom. Specjalizuje się w agile product development (certyfikowany Scrum Masterem oraz AgilePM), lean startup i customer development. Tworząc produkty opiera się na liczbach, z silną pasją do UX i myślenia projektowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.