Raport zarobków 2019

Podobno o pieniądzach się nie dyskutuje… A ja uważam, że warto! Szczególnie o wynagrodzeniach polskich produktowców. Znajomość poziomu zarobków może pomóc w negocjacjach z pracodawcą, zaproponowaniu rynkowych stawek w swoim zespole, a często nawet w podjęciu decyzji o zmianie ścieżki zawodowej. Dlatego na ProductVision przygotowujemy dla Was pierwsze badanie zarobków produktowców w Polsce!

Chcemy dowiedzieć się ile zarabiają polscy product managerowie, ownerzy, szefowie produktów i zespołów produktowych. Wyniki z naszego badania opublikujemy bezpłatnie na naszych stronach. Nie uda nam się jednak tego wszystkiego przygotować bez Ciebie. Pierwszym krokiem jest zebranie danych, w którym potrzebuję bardzo Twojej pomocy. Jak możesz pomóc?

 1.  Wypełnij ankietę zarobków na podstawie której przygotujemy raport. Ankieta jest krótka (jej wypełnienie zajmie Ci 4 minuty) i anonimowa.

Wypełnij ankietę zarobków (4 min)

 2.  Udostępnij ankietę dalej. Aby badanie miało sens – powinno wziąć w nim udział min. kilkaset osób. Pomóż nam w rozpowszechnieniu ankiety i wyślij ją do znajomych, swojego zespołu albo wyszeruj w social mediach. Pokażmy siłę społeczności 💪🙏

Wyniki w formie bezpłatnego raportu opublikujemy w sierpniu/wrześniu 2019. Nie przegap tego i śledź nasze kanały lub zapisz się na newsletter 🙂

➔ Akademia Analityki Produktowej 2024 📈 - 4-tygodniowy intensywny program warsztatów z analityki produktowej, prowadzony przez doświadczonych praktyków. Startujemy 14 maja!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 7 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision i newslettera Product Craft. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.