Raport zarobków 2019

Podobno o pieniądzach się nie dyskutuje… A ja uważam, że warto! Szczególnie o wynagrodzeniach polskich produktowców. Znajomość poziomu zarobków może pomóc w negocjacjach z pracodawcą, zaproponowaniu rynkowych stawek w swoim zespole, a często nawet w podjęciu decyzji o zmianie ścieżki zawodowej. Dlatego na ProductVision przygotowujemy dla Was pierwsze badanie zarobków produktowców w Polsce!

Chcemy dowiedzieć się ile zarabiają polscy product managerowie, ownerzy, szefowie produktów i zespołów produktowych. Wyniki z naszego badania opublikujemy bezpłatnie na naszych stronach. Nie uda nam się jednak tego wszystkiego przygotować bez Ciebie. Pierwszym krokiem jest zebranie danych, w którym potrzebuję bardzo Twojej pomocy. Jak możesz pomóc?

 1.  Wypełnij ankietę zarobków na podstawie której przygotujemy raport. Ankieta jest krótka (jej wypełnienie zajmie Ci 4 minuty) i anonimowa.

Wypełnij ankietę zarobków (4 min)

 2.  Udostępnij ankietę dalej. Aby badanie miało sens – powinno wziąć w nim udział min. kilkaset osób. Pomóż nam w rozpowszechnieniu ankiety i wyślij ją do znajomych, swojego zespołu albo wyszeruj w social mediach. Pokażmy siłę społeczności 💪🙏

Wyniki w formie bezpłatnego raportu opublikujemy w sierpniu/wrześniu 2019. Nie przegap tego i śledź nasze kanały lub zapisz się na newsletter 🙂

➔ Kurs Product Ownera - 26 unikalnych lekcji, dostępnych w platformie e-learningowej. Zapisz się już dziś!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head od Product w SentiOne, gdzie wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia produktów zmieniających świat. Pracuje również jako konsultant zarządzania produktami, który pomaga firmom budować silne zespoły produktowe oraz wdrażać procesy lean & agile product development. Tworząc produkty opiera się na liczbach, z silną pasją do UX i myślenia projektowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.