Raport zarobków 2019

Podobno o pieniądzach się nie dyskutuje… A ja uważam, że warto! Szczególnie o wynagrodzeniach polskich produktowców. Znajomość poziomu zarobków może pomóc w negocjacjach z pracodawcą, zaproponowaniu rynkowych stawek w swoim zespole, a często nawet w podjęciu decyzji o zmianie ścieżki zawodowej. Dlatego na ProductVision przygotowujemy dla Was pierwsze badanie zarobków produktowców w Polsce!

Chcemy dowiedzieć się ile zarabiają polscy product managerowie, ownerzy, szefowie produktów i zespołów produktowych. Wyniki z naszego badania opublikujemy bezpłatnie na naszych stronach. Nie uda nam się jednak tego wszystkiego przygotować bez Ciebie. Pierwszym krokiem jest zebranie danych, w którym potrzebuję bardzo Twojej pomocy. Jak możesz pomóc?

 1.  Wypełnij ankietę zarobków na podstawie której przygotujemy raport. Ankieta jest krótka (jej wypełnienie zajmie Ci 4 minuty) i anonimowa.

Wypełnij ankietę zarobków (4 min)

 2.  Udostępnij ankietę dalej. Aby badanie miało sens – powinno wziąć w nim udział min. kilkaset osób. Pomóż nam w rozpowszechnieniu ankiety i wyślij ją do znajomych, swojego zespołu albo wyszeruj w social mediach. Pokażmy siłę społeczności 💪🙏

Wyniki w formie bezpłatnego raportu opublikujemy w sierpniu/wrześniu 2019. Nie przegap tego i śledź nasze kanały lub zapisz się na newsletter 🙂

➔ 3 edycja szkolenia dla Product Ownerów! 14 marca w Krakowie wracamy z praktycznymi warsztatami :)

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Tomasz Tomaszewski
Product manager, konsultant i wiceprezes Rocket Studio, współwłaściciel Komijo.pl. Od 5 lat pomaga zwinnie zarządzać oraz tworzyć onlineowe produkty zarówno korporacjom jak i startupom. Specjalizuje się w agile product development (certyfikowany Scrum Masterem oraz AgilePM), lean startup i customer development. Tworząc produkty opiera się na liczbach, z silną pasją do UX i myślenia projektowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.