Jakiś czas temu Krzysiek Wojewodzic zaprosił nas do rozmowy o product managemencie w podkaście Escola Mobile. Sami słuchamy, Krzysztof spotyka się w nim z mega ciekawymi osobami z branży IT, więc… po prostu nie mogliśmy odmówić 😉

Na pierwszy ogień poszła Olga 🙂 Podczas podcastu podzieliła się swoimi doświadczeniami z rozwoju własnej kariery oraz poruszyła z Krzyśkiem wiele ciekawych tematów związanych z product managementem:

  • Kim jest Product Owner
  • Project Manager vs Product Owner vs Proxy Product Owner
  • Jak pracuje Olga Springer – tydzień pracy Product Managera, narzędzia, współpraca z innymi działami
  • Jak zostać Product Ownerem

Zapraszamy do słuchania 🙂

Jak wygodnie słuchać podcastu?

Wszystkie odcinki podcastu „Escola Mobile. Biznes masz w kieszeni” znajdziesz na stronie Escola. Możesz także słuchać podcastu w wielu miejscach/aplikacjach, które ułatwiają śledzenie takich audycji:

➔ Dołącz do PMA FREE 📕 - otrzymasz 5 pełnych lekcji wideo o product managemencie z programu Product Management Academy!

  • iTunes – dla użytkowników Apple
  • Spotify – popularna aplikacja do słuchania muzyki i podcastów

Możesz także obejrzeć odcinek na YouTube:

O podcaście “Escola Mobile”

Podcast „Escola Mobile. Biznes Masz w Kieszeni Produtkowcy” to oficjalna audycja firmy Escola zajmującej się tworzeniem cyfrowych produktów. Krzysztof Wojewodzic, CEO firmy, zaprasza do rowmoy najciekawszych gości branży IT, rozmowy nagrywa i dzieli się nimi w postaci podcastu, aby każdy mógł się zainspirować do rozwoju firmy i nauki.

➔ Darmowe lekcje PMA FREE 📕 - odbierz 5 pełnych lekcji wideo z programu Product Management Academy!

➔ Akademia Analityki Produktowej 2024 📈 - 4-tygodniowy intensywny program warsztatów z analityki produktowej, prowadzony przez doświadczonych praktyków. Startujemy 14 maja!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 7 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision i newslettera Product Craft. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.