Jakiś czas temu Krzysiek Wojewodzic zaprosił nas do rozmowy o product managemencie w podkaście Escola Mobile. Sami słuchamy, Krzysztof spotyka się w nim z mega ciekawymi osobami z branży IT, więc… po prostu nie mogliśmy odmówić 😉

Na pierwszy ogień poszła Olga 🙂 Podczas podcastu podzieliła się swoimi doświadczeniami z rozwoju własnej kariery oraz poruszyła z Krzyśkiem wiele ciekawych tematów związanych z product managementem:

  • Kim jest Product Owner
  • Project Manager vs Product Owner vs Proxy Product Owner
  • Jak pracuje Olga Springer – tydzień pracy Product Managera, narzędzia, współpraca z innymi działami
  • Jak zostać Product Ownerem

Zapraszamy do słuchania 🙂

Jak wygodnie słuchać podcastu?

Wszystkie odcinki podcastu „Escola Mobile. Biznes masz w kieszeni” znajdziesz na stronie Escola. Możesz także słuchać podcastu w wielu miejscach/aplikacjach, które ułatwiają śledzenie takich audycji:

  • iTunes – dla użytkowników Apple
  • Spotify – popularna aplikacja do słuchania muzyki i podcastów

Możesz także obejrzeć odcinek na YouTube:

O podcaście “Escola Mobile”

Podcast „Escola Mobile. Biznes Masz w Kieszeni Produtkowcy” to oficjalna audycja firmy Escola zajmującej się tworzeniem cyfrowych produktów. Krzysztof Wojewodzic, CEO firmy, zaprasza do rowmoy najciekawszych gości branży IT, rozmowy nagrywa i dzieli się nimi w postaci podcastu, aby każdy mógł się zainspirować do rozwoju firmy i nauki.

➔ Kurs Product Ownera - 26 unikalnych lekcji, dostępnych w platformie e-learningowej. Zapisz się już dziś!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head od Product w SentiOne, gdzie wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia produktów zmieniających świat. Pracuje również jako konsultant zarządzania produktami, który pomaga firmom budować silne zespoły produktowe oraz wdrażać procesy lean & agile product development. Tworząc produkty opiera się na liczbach, z silną pasją do UX i myślenia projektowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.