Naszym kolejnym gościem na spotkaniu LIVE był Piotr Rudnicki (Data Analytics Assistant Director w Deloitte). Z Piotrkiem porozmawialiśmy o Analityce produktów B2B.

1️⃣ Czym charakteryzuje się i jak planować opomiarowanie produktów B2B i klasy Enterprise?
2️⃣ Co firma musi zrobić by przekonać klientów, którzy mają produkty wdrożone on-premise, by przesyłali dane analityczne?
3️⃣ Jakie są wyzwania związane z pracą na danych przy produktach B2B?
4️⃣ Jak zaplanować to, co powinniśmy mierzyć dla naszego produktu
5️⃣ Współpraca PMa z Analitykiem danych – co charakteryzuje dobrego PMa? Jak PMowie powinni obchodzić się z danymi i z analityką?

Piotr Rudnicki posiada wieloletnie doświadczenie w analizie i syntezie wniosków z danych, między innymi we współpracy z zespołami produktowymi. Pracował min. w Atlassianie, a obecnie pełni rolę Data Analytics Assistant Director w Deloitte.

➔ Akademia Analityki Produktowej 2024 📈 - 4-tygodniowy intensywny program warsztatów z analityki produktowej, prowadzony przez doświadczonych praktyków. Startujemy 14 maja!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 7 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Współzałożycielka Product Vision – już 7 rok prowadzi i rozwija najpopularniejszy polski blog o zwinnym zarządzaniu produktami. Doktorantka na Politechnice Gdańskiej, Wydział Inżynierii Oprogramowania, Specjalizacja: Zarządzanie produktem informatycznym. Związana z zarządzaniem produktami informatycznymi od początku kariery zawodowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.