Po 5 miesiącach zbierania i analizy danych… miło nam ogłosić, że mamy gotowy raport “Zarobki produktowców 2021/2022“💰, który przygotowaliśmy wspólnie z Product Art.

Na podstawie prawie 600 wypełnionych ankiet przygotowaliśmy dla Was ponad 180 stron pełnych danych o roli i zarobkach polskich product managerów, ownerów i liderów produktów.

W poniedziałek, 25 kwietnia, o 20:00, mieliśmy oficjalną premierę raportu 🥳🎉! Wspólnie z Grzegorz Wenc zaprezentowaliśmy i skomentowaliśmy na żywo wyniki raportu. Była też okazja by podpytać nas o kwestie związane z badaniem i ich doświadczenia.

1️⃣ Ile zarabiają polscy product managerowie?
2️⃣ Jakie nowe pytania zadaliśmy w tym roku i czego się z nich dowiedzieliśmy?
3️⃣ Jak jest stan polskiego product managementu?
4️⃣ Q/A z autorami raportu

Nagranie wideo 🎬 z premiery możesz otrzymać wraz z raportem zarobków:

➡️ Pobierz raport zarobków 2021/22

➔ Kurs Product Ownera - 26 unikalnych lekcji, dostępnych w platformie e-learningowej. Zapisz się już dziś!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head od Product w SentiOne, gdzie wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia produktów zmieniających świat. Pracuje również jako konsultant zarządzania produktami, który pomaga firmom budować silne zespoły produktowe oraz wdrażać procesy lean & agile product development. Tworząc produkty opiera się na liczbach, z silną pasją do UX i myślenia projektowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.