Po 5 miesiącach zbierania i analizy danych… miło nam ogłosić, że mamy gotowy raport „Zarobki produktowców 2021/2022„💰, który przygotowaliśmy wspólnie z Product Art.

Na podstawie prawie 600 wypełnionych ankiet przygotowaliśmy dla Was ponad 180 stron pełnych danych o roli i zarobkach polskich product managerów, ownerów i liderów produktów.

W poniedziałek, 25 kwietnia, o 20:00, mieliśmy oficjalną premierę raportu 🥳🎉! Wspólnie z Grzegorz Wenc zaprezentowaliśmy i skomentowaliśmy na żywo wyniki raportu. Była też okazja by podpytać nas o kwestie związane z badaniem i ich doświadczenia.

1️⃣ Ile zarabiają polscy product managerowie?
2️⃣ Jakie nowe pytania zadaliśmy w tym roku i czego się z nich dowiedzieliśmy?
3️⃣ Jak jest stan polskiego product managementu?
4️⃣ Q/A z autorami raportu

Nagranie wideo 🎬 z premiery możesz otrzymać wraz z raportem zarobków:

➡️ Pobierz raport zarobków 2021/22

➔ Akademia Analityki Produktowej 2024 📈 - 4-tygodniowy intensywny program warsztatów z analityki produktowej, prowadzony przez doświadczonych praktyków. Startujemy 14 maja!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 7 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision i newslettera Product Craft. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.