W maju prowadziłem warsztat o backlog refinemencie podczas Konferencji beIT (40 prelegentów, kilkuset gości, 8 ścieżek tematycznych) na ścieżce beProductManager.. Co roku jest to dla mnie zawsze szczególne wydarzenie, bo ponad 10 lat temu zakładałem Koło naukowe “Zarządzanie IT”, które je organizuje 🤓.

W dniu wydarzenia, w sobotę rano 🌅, chciałem nagrać po prostu krótkie wideo zapraszające na wydarzenie. Po kilku niezbyt udanych próbach… wpadł mi do głowy, jak na mnie, mocno szalony 🤯 pomysł… a co jak by cały dzień udokumentować w formie video i pokazać jak moja praca trenera, warsztat i sama konferencja wyglądają “od kuchni”. Znaczy, żeby zrobić YouTube’a 😱.

Kręciłem cały dzień, kompletenie nie wiedziałem co z tego wyjdzie. Wideo to dla mnie zupełnie nowy format, a gadanie do kamery w miejscu publicznym to już w ogóle mega dziwne doświadczenie 😆

Efekt? Macie przed sobą MVP 😆 Po 3 tygodniach i kilkudziesięciu wieczornych godzinach spędzonych na wycinaniu, przycinaniu, montowaniu i poprawianiu wideo jest… pierwszy, 14 minutowy, odcinek VLOGa 🎉😅 

➡️ Dołącz do naszego kanału na YouTube

W wideo przenoszę Cię do mojego produktowo-trenerskiego świata. Pokazuję jak wyglądała tegoroczna Konferencja beIT od kuchni, okiem trenera prowadzącego warsztat 👨‍💻. Porozmawiałem też z uczestnikami, organizatorami i opowiedziałem o swoim warsztacie.

💬 Daj znać w komnetarzu czy warto żebym kręcił kolejne odcinki 🤔 Jestem mega ciekawy feedbacku 🙏

➔ Wprowadzasz nowy produkt na rynek? - Naucz się wykorzystywać w praktyce Business Model Canvas do projektowania, testowania i wdrażania nowych pomysłów!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 5 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.