Robiłem niedawno research dotyczący ofert dla młodych firm, które chcą sobie otworzyć wirtualne biuro w Trójmieście

Robiłem niedawno research dotyczący ofert dla młodych firm, które chcą sobie otworzyć wirtualne biuro w Trójmieście. Okazuje się, że oferta jest dość ciekawa, więc postanowiłem się nią z Tobą podzielić.

Dla przypomnienia, wirtualne biuro to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Wirtualne biura zapewniają rejestrację firmy pod swoim adresem. Świetnie przydaje się wtedy, gdy dopiero startujemy z biznesem, pracujemy głownie z domu lub mobilnie i przydałby nam się rozsądny adres dla firmy + ewentualna jej obsługa administracyjna.

Poniżej zbiór podstawowych informacji oraz linków do najciekawszych ofert. Enjoy! [Stan na dzień 28.07.2014]

GPNT

Starter

Business House

Biuro Hello

Business Link Trójmiasto

  • 500 zł
  • bardzo korzystna cała akceleracja startupu – od razu dostępny jest coworking we wszystkich największych miastach Polski + szereg innych zalet
  • sporo wydarzeń, bardzo prestiżowy adres, nastawienie na startupy, fajna atomosfera
  • Gdańsk Oliwa, Olivia Business Centre (okolice SKM Przymorze)
  • http://portal.przedsiebiorca.pl/web/aip-business-link/oferta

PPNT

  • Tylko dla firm z PPNT
  • typowy park naukowo technologicznych w Gdyni
  • Gdynia Redłowo
  • http://ppnt.pl/

CoWork Office

Znacie jakieś inne wirtualne biura w Trójmieście warte uwagi?

➔ Rozpoczynasz przygodę z tworzeniem produktów? Przygotowaliśmy dla Ciebie eBooka „Product Guide - podręcznik product managera”.

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Product manager, konsultant i wiceprezes Rocket Studio, współwłaściciel Komijo.pl. Od 5 lat pomaga zwinnie zarządzać oraz tworzyć onlineowe produkty zarówno korporacjom jak i startupom. Specjalizuje się w agile product development (certyfikowany Scrum Masterem oraz AgilePM), lean startup i customer development. Tworząc produkty opiera się na liczbach, z silną pasją do UX i myślenia projektowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.