2017 to niewątpliwie przełomowy dla nas rok. Dużo wysiłku włożyliśmy w działania nakierowane na monetyzację i weryfikację zasadności biznesowej naszych pomysłów. Dalej tworzymy wartościowy content dla produktowców, edukujemy branżę, tworzymy portal zrzeszający produktowców i umożliwiający wymianę wiedzy.

Oto krótkie liczbowe podsumowanie naszych działań i osiągnięć z 2017, dla Ciebie drogi czytelniku. Jeżeli masz pomysł na ciekawą inicjatywę lub partnerstwo z nami w przyszłym roku – koniecznie się do mnie odezwij!

Product Vision

  • Wzrost liczby użytkowników odwiedzających bloga o 48% (w porównaniu do roku ubiegłego)
  • Wzrost liczby odsłon stron o 37% (w porównaniu do roku ubiegłego)

Product Jobs

  • 99 dodanych ofert pracy na stronę Product Jobs
  • Wzrost liczby użytkowników odwiedzających oferty pracy o 53% (w porównaniu do roku ubiegłego)
  • Wzrost liczby odsłon stron o 41% (w porównaniu do roku ubiegłego)

Inne inicjatywy

Zespół Product Vision

Za Product Vision i osiągnięciami z roku 2017 stoją oczywiście ludzie: Tomek Tomaszewski, Igor Springer, Grzegorz Wenc, Monika Jasińska, Aleksandra Górska, Tomek Rybak. Dziękuję Wam serdecznie za współpracę 🙂

Podsumowanie

Przed nami kolejny rok. Nie zwalniamy tempa. Naszym celem jest dalszy wzrost ruchu na poziomie 50%. Chcemy też przeprowadzić 2x więcej szkoleń i wypuścić internetowy kurs edukacyjny dla osób rozpoczynających karierę na stanowiskach produktowych.

Drogi czytelniku – na koniec dziękujemy również Tobie, że jesteś z nami. Życzymy samych sukcesów i mądrych decyzji w 2018 roku!

➔ Wprowadzasz nowy produkt na rynek? - Naucz się wykorzystywać w praktyce Business Model Canvas do projektowania, testowania i wdrażania nowych pomysłów!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 5 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Współzałożycielka Product Vision – już 7 rok prowadzi i rozwija najpopularniejszy polski blog o zwinnym zarządzaniu produktami. Doktorantka na Politechnice Gdańskiej, Wydział Inżynierii Oprogramowania, Specjalizacja: Zarządzanie produktem informatycznym. Związana z zarządzaniem produktami informatycznymi od początku kariery zawodowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.