2017 to niewątpliwie przełomowy dla nas rok. Dużo wysiłku włożyliśmy w działania nakierowane na monetyzację i weryfikację zasadności biznesowej naszych pomysłów. Dalej tworzymy wartościowy content dla produktowców, edukujemy branżę, tworzymy portal zrzeszający produktowców i umożliwiający wymianę wiedzy.

Oto krótkie liczbowe podsumowanie naszych działań i osiągnięć z 2017, dla Ciebie drogi czytelniku. Jeżeli masz pomysł na ciekawą inicjatywę lub partnerstwo z nami w przyszłym roku – koniecznie się do mnie odezwij!

Product Vision

  • Wzrost liczby użytkowników odwiedzających bloga o 48% (w porównaniu do roku ubiegłego)
  • Wzrost liczby odsłon stron o 37% (w porównaniu do roku ubiegłego)

Product Jobs

  • 99 dodanych ofert pracy na stronę Product Jobs
  • Wzrost liczby użytkowników odwiedzających oferty pracy o 53% (w porównaniu do roku ubiegłego)
  • Wzrost liczby odsłon stron o 41% (w porównaniu do roku ubiegłego)

Inne inicjatywy

Zespół Product Vision

Za Product Vision i osiągnięciami z roku 2017 stoją oczywiście ludzie: Tomek Tomaszewski, Igor Springer, Grzegorz Wenc, Monika Jasińska, Aleksandra Górska, Tomek Rybak. Dziękuję Wam serdecznie za współpracę 🙂

Podsumowanie

Przed nami kolejny rok. Nie zwalniamy tempa. Naszym celem jest dalszy wzrost ruchu na poziomie 50%. Chcemy też przeprowadzić 2x więcej szkoleń i wypuścić internetowy kurs edukacyjny dla osób rozpoczynających karierę na stanowiskach produktowych.

Drogi czytelniku – na koniec dziękujemy również Tobie, że jesteś z nami. Życzymy samych sukcesów i mądrych decyzji w 2018 roku!

➔ Skorzystaj z oferty naszych kursów online: Kurs projektowania modeli biznesowych, Kurs Product Ownera.

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 1 700+ subskrybentów otrzymujących nasz cotygodniowy newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Olga Springer
Head of Product w SentiOne. Związana z zarządzaniem produktami informatycznymi od początku kariery zawodowej. Zorientowana na skalowanie firmy i zwinny rozwój produktu. W SentiOne odpowiada za Roadmapę produktu i kluczowe projekty dla biznesu. Certyfikowany Professional Scrum Master i Prince2 Practitioner.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.