Zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji badania zarobków polskich produktowców (product managerów, ownerów, liderów produktów i zespołów produktowych), którą od tego roku organizujemy wspólnie z ProductArt.

W poprzedniej edycji w ankiecie wzięło udział ponad 500 produktowców, a finalny raport zarobków został pobrany ponad 2,5 tysięcy razy 🤯. Jest ogień 🔥!

Jeśli chcesz dowiedzieć się m.in.:
👉 czy Twoje wynagrodzenie jest zgodne z rynkowymi standardami?
👉 jakie czynniki wpływają na wynagrodzenie?
👉 czy inflacja wpłynęła na średnie zarobki?
👉 jak COVID wpłynął na polski rynek pracy?

…wypełnij naszą ankietę (5-10 min) i pomóż zebrać interesujące dane na temat zarobków oraz oczekiwań polskich product managerów, product ownerów, liderów produktów i zespołów produktowych.

Wypełnij ankietę zarobków

Na końcu ankiety możesz nam zostawić adres e-mail, na który wyślemy Ci bezpłatnie finalny raport. Wyniki w formie raportu zostaną także opublikowane w Q1 2022.

Aby badanie miało sens – powinno wziąć w nim udział min. kilkaset osób. Pomóż nam w rozpowszechnieniu ankiety i wyślij ją do znajomych, swojego zespołu albo wyszeruj w social mediach. Pokażmy siłę społeczności 💪🙏

Kulisy ankiety

Poniżej krótko kulisy ankiety zarobków z krótkim podsumowaniem zeszłoroczych wyników oraz czego nowego się dowiemy w dzięki tej edycji.

Pierwsze wyniki

Poniżej krótkie podsumowanie pierwszych wyników po zebraniu odpowiedzi z ponad 300 ankiet 🙂

➔ Wprowadzasz nowy produkt na rynek? - Naucz się wykorzystywać w praktyce Business Model Canvas do projektowania, testowania i wdrażania nowych pomysłów!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 5 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.