Product Management SHOW: Proces produktowy, jak łączyć delivery z discovery?

Za nami kolejne spotkanie LIVE 🎙 z cyklu Product Management SHOW 🙂. Tym razem rozmawialiśmy o tym jak łączyć delivery z discovery.

Gościem specjalnym był Marcin Jędrzejczak, Senior Product Manager w SAP.

👉  Czym jest proces produktowy? Gdzie się zaczyna, a gdzie kończy?

👉  Jak wygląda taki proces w firmach?

➔ Dołącz do PMA FREE 📕 - otrzymasz 5 pełnych lekcji wideo o product managemencie z programu Product Management Academy!

👉  Jak efektywnie łączyć Discovery z Delivery?

👉  CASE STUDY – Marcin pokaże nam jak wdrożyl Customer Feedback Loop.

Marcin Jędrzejczak – Przez ostatnie 7 lat pracował przy tworzeniu produktów B2C i B2B w branży mody, datingu czy produktów clodowych dla klientów enterprise. Swoją karierę produktowa zaczynał od uczenia się na błędach na własnym startupie. Aktualnie pracuje w Berlinie jako Sr Product Manager, współtworząc portfolio produktów SaaS w SAP. Jest dużym entuzjastą tworzenia skutecznych systemów produktowych. Prywatnie poświęcam się pasji do triathlonu i kolarstwa.

➔ Darmowe lekcje PMA FREE 📕 - odbierz 5 pełnych lekcji wideo z programu Product Management Academy!

➔ Akademia Analityki Produktowej 2024 📈 - 4-tygodniowy intensywny program warsztatów z analityki produktowej, prowadzony przez doświadczonych praktyków. Startujemy 14 maja!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 7 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Współzałożycielka Product Vision – już 7 rok prowadzi i rozwija najpopularniejszy polski blog o zwinnym zarządzaniu produktami. Doktorantka na Politechnice Gdańskiej, Wydział Inżynierii Oprogramowania, Specjalizacja: Zarządzanie produktem informatycznym. Związana z zarządzaniem produktami informatycznymi od początku kariery zawodowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.