ProductVision to blog polskiej społeczności ludzi odpowiadających za zarządzanie i rozwój produktów. To miejsce gdzie najlepsi produktowcy dzielą się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniami z pracy nad najciekawszymi produktami.

POZNAJ ZESPÓŁ PRODUCTVISION.PL I AUTORÓW ZEWNĘTRZNYCH

ZESPÓŁ PRODUCTVISION.PL

Tomasz Tomaszewski

Tomek Tomaszewski

Cześć, nazywam się Tomek Tomaszewski, jestem product managerem, konsultantem i wiceprezesem Rocket Studio, współwłaścicielem Komijo.pl. Od 5 lat pomagam zwinnie zarządzać oraz tworzyć produkty online zarówno korporacjom jak i startupom.

Specjalizuję się w agile product development (jestem certyfikowanym Scrum Masterem oraz AgilePM), lean startup i customer development. Tworząc produkty opieram się na faktach, z silną pasją do UX i projektowania.

W wolnych chwilach bloguje, czytam książki i uciekam za miasto rowerem.

AAEAAQAAAAAAAAhZAAAAJGNmNWE3OTc5LWU2YWYtNDcyNy05YzNjLTk1NWFkM2UzNGQwMA

Damian Reweda

Cześć, nazywam się Damian Reweda i jestem Agile Product Managerem / Mobile Developerem. Moją pasją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań i wdrażanie wysokiej jakości produktów.

W swoim życiu zawodowym staram się łączyć doświadczenie techniczne z zaangażowaniem biznesowym. Stawiam sobie coraz to wyższe poprzeczki aby rozwijane przeze mnie produkty były jak najlepszej jakości.

Po pracy umysłowej uciekam w świat treningów triathlonowych i wysiłku fizycznego.

0221df8

Igor Springer

Od najmłodszych lat związany z Internetem. Aktualnie programista aplikacji internetowych zarówno po stronie serwera jak i klienta. Od ponad trzech lat tworzę i rozwijam produkty dla międzynarodowego startupu AirHelp.

Na co dzień pracuję w Scrumie (certyfikowany Scrum Master) zwinnie wykorzystując praktyki Agile – ciągłą integrację, regularny refaktoring oraz przegląd kodu. Po pracy czytam o i eksperymentuje z nowymi technologiami.

306a87d

Olga Kurszewska

Cześć, nazywam się Olga Kurszewska. Swoją zawodową przygodę związaną z zarządzaniem projektami i rozwojem produktu rozpoczęłam w startupie AirHelp. Jestem Certyfikowanym Professional Scrum Masterem i Prince2 Practictionerem. Obecnie pracuję na stanowisku Product Managera w SentiOne.

Poznałam kilka różnych podejść do zarządzania produktem i w swojej karierze mam nadzieję odkryć ich jeszcze więcej, po to by w każdej sytuacji dobrać odpowiednie podejście do zaistniałego zapotrzebowania. Moje ulubione pytanie: „Ale po co my to w ogóle robimy?”

tomekrybak

Tomasz Rybak

Product Designer, konsultant. Projektuje aplikacje webowe i mobilne z myślą o ludziach. Psycholog z wykształcenia. Posiada doświadczenie w pracy jako Designer w agencjach reklamowych, software housach i międzynarodowych startupach. Projektował m.in. dla Onetu, Interii, AirHelp, EasySend, SKOKu, Banku BPH, Disneya.

Grzegorz Wenc

Grzegorz Wenc

Cześć, nazywam się Grzegorz Wenc i od 3 lat działam w obszarze zarządzania produktami. Kompleksowo zarządzam kilkoma markami związanymi z rynkiem telco. Specjalizuje się w Technical Product Managemecie (Strategia, Marketing, Aspekty techniczne produktu). Jestem realistą stąpającym twardo po ziemi.

Jacek Kmiecik

Jacek Kmiecik

Absolwent Informatyki na WETI PG oraz zdobywca rocznego stypendium na Oglethorpe University w Atlancie. Obecnie pracuję w dziale badawczo-rozwojowym gdańskiego oddziału firmy Jeppesen współtworząc prototypy przyszłych produktów i aplikacji stosowanych w lotnictwie cywilnym. Oprócz product managementu, moje zainteresowania zawodowe to m.in. Java, technologie mobilne, Big Data oraz zwinne metodyki zarządzania projektami.

W wolnym czasie gram na gitarze oraz angażuje się w projekty społeczne w ramach działalności w Klubie Rotaract Trójmiasto.

aaeaaqaaaaaaaasvaaaajdc1zjg5mwexltu3ytutndbmmi1immu2ltbhmju2y2y4mjring

Monika Piskorska

Marketing Project Manager. Kompleksowo zajmuje się tworzeniem i realizacją kampanii marketingowych produktów. Za główny kierunek rozwoju obrałam Online Marketing. W wolnych chwilach przemierzam Trójmiasto na rowerze i czerpię radość z biegania wzdłuż sopockiej plaży.

Aleksandra Górska

Aleksandra Górska

Cześć, nazywam się Aleksandra Górska i jestem studentką zarządzania. Aktualnie stawiam pierwsze kroki w środowisku biznesowym i obszarze zarządzania produktami. W ProductCrew jestem głównym redaktorem.

Uwielbiam długie spacery, herbatę z cytryną i noce spędzone na tworzeniu opowiadań.

AUTORZY ZEWNĘTRZNI

malgorzata_gulgowska

Małgorzata Gulgowska

Head of Product Management, AirHelp. Od 15 lat związana z rozwojem produktów internetowych. Swoje pierwsze doświadczenia zbierała na stanowisku Redaktora portalu Arena.pl. Kolejnym etapem w jej karierze była rola Specjalisty ds projektów internetowych w Polska.pl prowadzonym przez NASK. Przez kilka lat była również odpowiedzialna za projekty internetowe serwisu Wakacje.pl.

jolanta-gadek-287x287

Jolanta Gadek

Product Managerem w międzynarodowym startupie AirHelp. Od 6 lat rozwija produkty internetowe. Swoje doświadczenie budowała na stanowiskach Analityka Aplikacji Webowych przy rozwoju lidera rynku Dom.Gratka.pl oraz na stanowisku Brand Managera Branży Pracy, odpowiadając za rozwój biznesu Praca.Gratka.pl i Regiopraca.pl. Jest entuzjastą i praktykiem interdyscyplinarnych zespołów produktowych oraz zwinnego wytwarzania oprogramowania, certyfikowany Profesional Scrum Master i Prince2 Practicioner.