Inqub.it w którym mam okazję być lean product managerem startuje z cyklem 4 fantastycznych warsztatów dla osób z pomysłem na produkt. Jeśli nie wiesz jak przekuć swoją ideę w działający biznes, zapraszam do zgłaszania swoich pomysłów.

Naszą wizją w Inqub.it jest stworzenie miejsca spotkań, gdzie ludzie z pomysłami mogą poznać developerów, a także przyszłych współtwórców – razem łącząc siły w celu tworzenia wyróżniających się produktów.  Obecnie naszym głównym działaniem jest przeprowadzenie serii warsztatów pod nazwą: „Od pomysłu do produktu”.

1689265_829541680393496_250282925_n

Wspomniany cykl czterech indywidualnych warsztatów przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy do końca marca prześlą po przez formularz na stronie http://inqub.it prześlą propozycje swoich projektów. Zespół Inqub.it wybierze trzy najbardziej obiecujące i pomoże przekształcić koncepcję w konkretne działanie.

Program szkoleń przedstawia się następująco:

  • dzień pierwszy – persony, czyli kim jest odbiorca Twojego pomysłu?
  • dzień drugi – value proposition, czyli jak zaspokoić potrzeby swojego klienta?
  • dzień trzeci – tworzenie kanwy modelu biznesowego,
  • dzień czwarty – tworzenie prototypu, czyli wizji Twojego produktu.

Naszym zespołom zapewniamy szerokie wsparcie mentorów mających bogate doświadczenie przy tworzeniu produktów. Mentoring obejmuje wszystkie kluczowe obszary startupu: technologię, marketing, UX, product management, budowanie zespołu.

Partnerami warsztatów są:

[sc:newsletter_scrum]

➔ Wprowadzasz nowy produkt na rynek? - Naucz się wykorzystywać w praktyce Business Model Canvas do projektowania, testowania i wdrażania nowych pomysłów!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 5 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.