24 listopada zorganizowaliśmy pierwsze spotkanie produktowe w Trójmieście – Product MeetUp. Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami materiałami, które powstały w ramach warsztatu.

Celem warsztatu było przygotowanie Person Product Managerów pracujących w trzech różnych obszarach: aplikacji mobilnych, startupów i serwisów internetowych. Aby materiały wytworzone w trakcie spotkania jak najlepiej odzwierciedlały rzeczywistość i praktyki w firmach, na spotkanie zaprosiliśmy 3 ekspertów z różnych firm. Każdy obszar reprezentowany był przez jednego z nich.

Czego konkretnie chcieliśmy dowiedzieć się na temat roli Product Managerów w tych obszarach? Zdefiniowaliśmy atrybuty naszej persony w następujący sposób:

  • cele i obowiązki,
  • główne cechy,
  • narzędzia z których korzysta,
  • typowy dzień pracy,
  • pierwsze kroki,
  •  inne nazwy stanowisk dla tej roli.

Materiały pokazują jak rola Product Managera zależy od wielkości organizacji i produktu, który rozwija. Zapraszamy do zapoznania się z owocami naszych warsztatów.

Persona - Mobile Product Manager
Persona – Mobile Product Manager
Product Manager Serwisów Internetowych
Product Manager Serwisów Internetowych
Persona - Product Manager w Startupie
Persona – Product Manager w Startupie
[sc:newsletter_scrum ]

➔ Darmowe lekcje PMA FREE 📕 - odbierz 5 pełnych lekcji wideo z programu Product Management Academy!

➔ Akademia Analityki Produktowej 2024 📈 - 4-tygodniowy intensywny program warsztatów z analityki produktowej, prowadzony przez doświadczonych praktyków. Startujemy 14 maja!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 7 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Od najmłodszych lat związany z Internetem. Doświadczony programista aplikacji internetowych zarówno po stronie serwera jak i klienta. Na co dzień pracuję wykorzystując praktyki Agile - ciągłą integrację, regularny refaktoring oraz przegląd kodu. Po pracy czytam o i eksperymentuje z nowymi technologiami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.