Black Friday to nie tylko szansa na tańsze buty i sprzęt AGD. Jak co roku, my też dajemy Wam dostęp do naszych kursów i materiałów dla product managerów w rewelacyjnych cenach. To świetna okazja do inwestycji w samego siebie i swoją produktową przyszłość.

Oferta jest prosta. Od dzisiaj do poniedziałku (26-29.11.2021) wszystkie nasze cyfrowe kursy i materiały edukacyjne możesz kupić 20% taniej. Nie uczestniczymy w FakeFriday – to jest prawdziwe 20% zniżki. Taniej naszych produktów kupić się nie da i nie będzie dało.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy że podczas zakupu podasz kod promocyjny: BF-2021 lub klikniesz jeden z poniższych linków do zakupu.

Kurs Product Owner

Najważniejsze zagadnienia, praktyczne przykłady i szablony do wykorzystania w pracy. 26 unikalnych lekcji, dostępnych w platformie e-learningowej. Dowiedz się więcej >>

Kup ze zniżką (20%)

Kurs UX / Product Design

Przetestuj swoje siły w różnych specjalnościach związanych z UX (min. badania, strategia, projektowanie) i zwiększ szanszę na zatrudnienie (lub podwyżkę)! 10 obszarów tematycznych (każdy podzielony na krótkie lekcje video) oraz 8 dużych zadań domowych mających na celu stworzenie własnego Portfolio UX. Dowiedz się więcej >>

Kup ze zniżką (20%)

Kurs Postaw IT

Wprowadzenie do świata technologii. Kurs Podstaw IT to 25 unikalnych lekcji, dostępnych na platformie e-learningowej, dzięki którym rozpoczniesz swoją pierwszą przygodę z branżą IT. Dowiedz się więcej >>

Kup ze zniżką (20%)

Product Guide

Podręcznik product managera – podstawowa wiedza związana z zarządzaniem produktami internetowymi dostępna w jednym miejscu – ebooki Product Guide. 140 stron wiedzy produktowej w formacie .pdf, .mobi i .epub! Dowiedz się więcej >>

Kup ze zniżką (20%)

➔ Akademia Analityki Produktowej 2024 📈 - 4-tygodniowy intensywny program warsztatów z analityki produktowej, prowadzony przez doświadczonych praktyków. Startujemy 14 maja!

Dołącz do naszych czytelników

Dołącz do 7 000+ subskrybentów otrzymujących nasz newsletter z inspiracjami do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwoju swojej kariery.
Head of product w SentiOne, założyciel Product Vision i newslettera Product Craft. Pracuje nad zrewolucjonizowaniem, za pomocą sztucznej inteligencji i botów, obszaru obsługi klienta największych firm. Produkt SentiOne Automate, którego jest product managerem, w 2 lata urósł z 0 do 6,5 mln zł przychodu. Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów produktowych i przyszłych liderów produktu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.